مجله پروانه ها

مجله پروانه ها ،مجله ای ویژه است که از دو بخش تشکیل می شود: -بخش اصلی برای خانواده های دارای فرزند کم شنوا -بخش کوچکتر داخل مجله برای کودکان کم شنوا ان مجله از سال 1386 تا 1388 در چهارشماره با مدیریت و سردبیری دکترگیتا موللی و با هزینه یکی ازشرکت های فروش سمعک تهیه و بصورت رایگان در اختیار خانواده ها قرار میگرفت.پس از یک وقفه دوساله باردیگر در آبان 1390 انتشار آن در مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از سرگرفته شد.

بی‌تردید خانواده‌ها مهمترین و اثرگذارترین افراد در زندگی کودکان کم‌شنوا هستند. هدف اصلی مجله  “پروانه ها”، کمک به همه کودکان کم‌شنوا از طریق توانمند ساختن والدین و مربیان آنهاست تا نقشی فعال در پرورش فرزندانشان داشته باشند.

پروانه ها مملو از مطالب جالب آموزنده برای مادران کودکان کم شنوا مطالبی برای خود کودکان کم شنوا، تصاویر رنگی و جالب ، نقاشی ها و نوشته های خود کودکان است.

این مجله به همت دکتر گیتا موللی از سال 1388 بصورت دو فصلنامه و رایگان در اختیار خانواده ها قرار می گرفت.و در مدت بسیار کمی با استقبال وسیع خانواده ها و کودکان روبرو شد، جای خود را در خانواده های کودکان کم شنوا باز کرد و در طی دوسال به دست هشت هزار کودک کم شنوا در ایران می رسید.

پروانه ها اکنون بدلیل مشکلات مالی بوجود آمده فقط بصورت آنلاین چاپ می شود.

pdf-document_318-23408  شماره یک

pdf-document_318-23408 شماره دو

pdf-document_318-23408شماره سه

pdf-document_318-23408شماره چهار

pdf-document_318-23408شماره پنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =